Alışveriş Sepetim
32,88
35,174

KAVO PROPHYflex 4

Sipariş için Whatsapp hattımızla iletişime geçiniz; 0534 030 93 91

PROPHYflex 4 : Profilaksiyi eğlenceye dönüştürün

Profilaksiyi eğlenceye dönüştürün: PROPHYflex 4, ergonomik uyumu ve profilaksi tozu uygulamasını, görüşü kısıtlamayacak şekilde tek bir el aletinde birleştiren profilaksi cihazıdır. Hoş bir tasarıma sahip el aleti, hassas ve yumuşak temizlik, ideal supra ve subgingival uygulama sağlar - ve çalışmak eğlenceye dönüşür!

Yeni PROPHYflex 4 profilaksi cihazınız– supra ve subgingival uygulamalar için:

  • Daha az el yorgunluğu için mükemmel ergonomi ve denge
  • Leke ve biofilm tabakasının hassas ve etkin bir şekilde kaldırılması
  • Etkin temizleme için, odaklanmış, hassas toz akışı ve görüşü kısıtlamayan toz uygulaması .

Benzersiz temizleme ve maksimum görüş. Son derece hassas toz püskürtmesi sayesinde, görüş alanını kısıtlamayan toz uygulaması. Kanülün dar şekli, supragingival temizlik sırasında ideal görüş sağlar.

Her yönüyle keyifli. 360°- dönebilen kavrama ataşmanı ile erişimi zor bölgelerde bile rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Zahmetsizce çalışın. Kolay kullanım ve zahmetsiz bir tedavi için ayarlanabilir uzunlukta, oldukça hafif, mükemmel bir dengeye sahip el aleti.

Periodontal cepler için hassas, ince kanül. Odaklanmış, hassas subgingival tedavilerin yanı sıra, kuron-köprü ve implant temizliği için opsiyonel Perio Kit.

Size özel. Elinize mükemmel uyum için, farklı uzunlukta iki kavrama ataşmanı. Aynı cihazla çalışan birden fazla kullanıcı için de ideal.

Güvenli hazırlık. Düzgün yüzey sayesinde kolay dolum ve güvenli yerleştirme. Kesintisiz işlem için, toz kabı önceden doldurulabilir ve plastik kağı ile kapatılabilir. 

Üç kolay adım. İlk aşamada, hava ve su ile tozsuz temizlik. İkinci ve üçüncü aşamalarda, hasta ve endikasyona göre uyarlanabilir temizleme performansı.

Kolay bağlantı. KaVo ya da Sirona bağlantı seçenekleri mevcuttur.

Diğer Özellikler
Stok Kodu-
MarkaKAVO
Stok DurumuSipariş için Whatsapp hattımızla iletişime geçiniz; 0534 030 93 91

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.